Škoda Octavia
Combi 1.0 TSI Business Edition Plus | Panodak | Elk. A. klep | Camera | Adapt. Cr. | Prijs Rijklaar!!
Direct kopen, basisprijs: € 22.445,-
Direct kopen, basisprijs
€ 22.445,-
LEASEPRIJS: € 309,02 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 3.749,92 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Škoda Octavia |
|---|---|
| Uitvoering: | Combi 1.0 TSI Business Edition Plus | Panodak | Elk. A. klep | Camera | Adapt. Cr. | Prijs Rijklaar!! |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 17 februari 2021 |
| Carrosserie: | Stationwagon |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 69.252 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Handgeschakeld, 6 versnellingen |
| Kleur: | blauw |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 309,02 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 22.445,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | K-811-PJ |
| Motorinhoud: | 999 cc |
| Vermogen: | 82 kw / 112 pk |
| Laadvermogen: | 617 kg |
| Gewicht: | 1.213 kg |
| Wielbasis: | 269 cm |
| Hoogte: | 151 cm |
| Breedte: | 183 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.830 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 650 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.300 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Overige
- sfeerverlichting
- airco automatisch
- Apple Carplay/Android Auto
- Bluetooth
- Comfort-pakket
- Connected services
- Dab
- Draadloze telefoonlader
- Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- extra getint glas achter
- LED mistlampen
- lendesteun(en) verstelbaar
- multimedia scherm standaard
- Niet in gerookt
- ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- WiFi
- Exterieur
- Buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Chroom delen exterieur
- Dakrails
- Dimlichten automatisch
- Elektrisch bedienbare achterklep
- Elektrisch glazen panorama-dak
- Elektronische remkrachtverdeling
- Grootlichtassistent
- Grootlichtassistent
- Keyless entry
- Keyless entry
- koplampreiniging
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- Lichtmetalen velgen 17"
- Metaalkleur
- mistlampen voor adaptief
- mistlampen voor adaptief
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Infotainment
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
- Radio
- Spraakbediening
- Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco separaat achter
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Cruise control adaptief
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Keyless start
- Lederen versnellingspook
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging
- Voorstoelen verwarmd
- Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) knie
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Autonomous Emergency Braking
- Bandenspanningscontrolesysteem
- bots waarschuwing systeem
- dodehoekdetectie met correctie
- Dodehoek detector
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Rijstrooksensor
- Vermoeidheids herkenning